Гості

Григорій Семенчук

Український поет, публіцист, музикант, культурний діяч. Співкоординатор літературного формування «Західний Фронт Молодої Поезії». Учасник багатьох літературних фестивалів і перфоменсів.Має численні публікації в пресі та інтернет-часописах. У 2012 році було представлено дебютну поетичну книгу автора «Внутрішній джихад» (видавництво Meridian Czernowitz), а у 2015 – другу поетичну збірку «MORE віршів і пісень» («Видавництво Старого Лева»).Вірші перекладались німецькою, французькою, англійською, польською, російською та білоруською мовами [1]. Співупорядник україно-австралійської поетичної антології «AU\UA» (разом з Лесом Віксом і Юрієм Завадським).

Директор фестивалю “Місяць авторських читань у Львові” (з 2015 року)

Разом з Юрком Іздриком започаткував музичнйи гурт «DRUMТИАТР». В 2018 році Семенчук створив сольний проект BRAT, із яким видав альбом і EP.

Микола Скиба

Лектор, експерт зі стратегічного управління, консалтингу та впровадження інновацій у сферах освіти, культури і креативних індустрій. 2012 – 2017 – директор ГО «Агенція культурних стратегій»; ментор CreativemanagmentCamp; експерт у програмі ЄC «Культура і креативність», розробник концепції вимірювання креативного потенціалу міст у проекті «Код міста»; розробник концепції Центру живої науки; засновник платформи Next Generation Business School.

З 2017 – експерт з питань освіти аналітичного центру «Український інститут майбутнього». Близько сотні публікацій на теми освіти та інновацій, серед них – книжка «Освіта для турбулентного світу» (2017). Співавтор онлайн-курсу «Креативне мислення» на vumonline.ua: куратор тематичного кластеру «Освіта» на Форумі видавців у Львові, розробник сценаріїв розвитку освіти у 2018 році. На фестивалі прочитає лекцію про трансформацію університетів в майбутньому та нові принципи навчання.