Андрій Курков

Український письменник російського походження, журналіст, кіносценарист. Президент Українського ПЕН. Андрій Курков є автором понад 20 книг, серед яких як дорослі романи, так і казки для дітей. Також є автором понад 20 сценаріїв для художніх та документальних фільмів. Російськомовне видання його найпопулярнішого роману «Пікнік на кризі» було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників.Книги Куркова перекладені 36 мовами. Найбільше книжок перекладено німецькою (для Австрії, Німеччини, Швейцарії). Також велику кількість його творів перекладено французькою, англійською, та українською.

Бере участь у подіях:

День другий

22 червня 2019

18:30 - 20:00

Додати до календаря
Видавнича програма

Зустріч Андрія Куркова із читачами

Учасники: Андрій Курков

Андрій Курков поговорить з читачами про свої останні книги «Сірі бджоли» та «Шенгенська історія».

Андрій розкаже історію написання книги «Шенгенська історія» та розповість, про що саме йдеться у «Сірих бджолах».

У селі Мала Староградівка, яке знаходиться в так званій сірій зоні, залишилися жити лише двоє – пенсіонер сорока дев'яти років Сергій Сергійович і його колишній однокласник Пашка. І вони, маючи абсолютно протилежні погляди на життя, змушені миритися, хоча до одного заходять в гості українські військові, а до іншого – сепаратисти. Головна турбота Сергійовича: як і куди з настанням весни відвезти подалі від війни своїх бджіл – всі шість вуликів.

День третій

23 червня 2019

12:00 - 13:00

Додати до календаря
Майбутні книжки

Майбутні книжки. Читає Андрій Курков

Учасники: Андрій Курков

Модератор: Ірина Славінська

«Майбутні книжки» – спецпрограма фестивалю «Book Space – 2019», в межах якої відомі поети й письменники діляться з аудиторією текстами, які тільки готуються до публікації, а може, поки навіть і не дописані. На цій зустрічі завісу над майбутніми книжками привідкриє Андрій Курков.