Сергій Легеза

Український письменник-фантаст, перекладач, публіцист, кандидат історичних наук, викладач. Перекладав з польської на українську твори Анджея Сапковського, Яцека Дукая, Роберта Шмідта, Станіслава Лема. Номінант премії Єврокон за найкращий художній переклад; лауреат премії ім. І.Єфремова "За досягнення в галузі художнього перекладу" (2015). Автор циклу "Жизнеедьі"; повістей "Пісні китів: історія художника", "Сім'я правди, меч справедливості"; чисельних оповідань. Живе і працює в Дніпрі.

Бере участь у подіях:

День перший

28 вересня 2018

15:30 - 16:30

Додати до календаря
Дитяча програма

Фантастичний клуб з Сергієм Легезою. Джоан Роулінг та магічна школа

Учасники: Сергій Легеза

"Книгарня «Є» запрошує всіх охочих віком від 13 років на перше засідання літературно-фантастичного клубу на тему «Дж.К. Ролінґ та магічна школа». На засіданні розглянемо питання: 1) як писався «Гаррі Поттер»; 2) що ми можемо побачити в книгах Джоан Ролінґ; 3) наслідки «поттеріанства» (книга-фільм-гра і всяке таке), та багато інших цікавих питань.

День другий

29 вересня 2018

17:00 - 18:00

Додати до календаря
Дитяча програма

Панельна дискусія «Чи не час фентезі подорослішати? Межа між підлітковим та дорослим читанням у розважальних творах. А також відьми, дракони та песиголовці в сучасному мегаполісі!»

Учасники: Володимир АрєнєвСергій ЛегезаНаталія Матолінець, Євген Лір

День третій

30 вересня 2018

14:00 - 15:00

Додати до календаря
Дитяча програма

Фантастичний клуб з Сергієм Легезою. Міфологія Толкіна

Учасники: Сергій Легеза

Книгарня «Є» запрошує всіх охочих від 13 років на засідання літературно-фантастичного клубу на тему «Вступ до міфології Толкіна». Проводить - Сергій Легеза. На засіданні розглянемо питання: 1) невідомий "Гобіт"; 2) ельфи, ґноми та інші дивні створіння; 3) від "Гобіта" до "великої міфології" та багато інших.