Слава Світова

Тренерка зі словесної майстерності та творчості. Експертка з питань креативності та розкриття творчого потенціалу. Письменниця, сторітелерка, мотиваційна спікерка. Cпівзасновниця Creative Women Publishing.

Takes part in:

Day 2

04 September 2021

11:00 - 11:45

Add to your calendar
Видавнича програма

Про що вона мовчить?

Participants: Ірина НіколайчукОрнелла ОстапенкоСлава СвітоваДаша Непочатова

Розмова та відкрита дискусія про десакралізацію жіночого мовчання навколо однойменної книжки.


Чому, попри століття здобутків фемінізму, жінки досі мовчать про важливе? Чому жінки замовчують не лише невдачі, а й успіхи? Які історії про жінок (не) звучать в українському інфопросторі? Як ізоляція в умовах карантину впливає на емоційний стан жінок? Як жіноче коло як інструмент ефективної жіночої взаємодії може допомогти?


А також — як створювалася збірка, про авторок і теми книжки, хейтерів і прихильників, про важливість спільноти, і про те, як краудфандинг-кампанія на друк книжки увійшла у ТОП-3 проєктів на Спільнокошті.


Організатор: видавництво Creative Women Pblshng

Day 3

05 September 2021

13:00 - 13:45

Add to your calendar
Павільйон інновацій "Бібліотека ХХІ"
Видавнича програма

Анатомія письменниці. Як творити живі тексти

Participants: Слава Світова

Майстер-клас розрахований на широке коло учасників. Творчі вправи та письмові завдання, щоб розбурхати фантазію, лайфхаки з письменницької майстерності та базові знання законів написання хорошого тексту, мотивація, задоволення від процесу та результату, а також дружнє і безпечне середовище, щоб писати.


Що таке creative writing? Які ідеї вистрілюють і про що писати, щоб читали? Чому важливий емоційний багаж і як його використовувати? Чому важливо розпочинати із самоідентифікації? Чому “як” набагато важливіше за “що”? Синдром перфекціоніста, синдром Голохвастова і синдром самозванця.


Організатор: видавництво Creative Women Publishing

16:00 - 16:45

Add to your calendar
Павільйон фокусної теми "Нова близькість"
Нова близькість

Стосунки під час пандемії: кохання онлайн, карантинні розлучення та сімейне насильство

Participants: Ганна Карпеченкова Тетяна КасьянАнна Топіліна (онлайн)

Moderator: Слава Світова

Ми наново будуємо стосунки, зустрічаємось одне з одним в мережі, бачимося з родичами та близькими лише онлайн. Це особливості нашого ковідного та постковідного існування, які вже стають звичними. Надмірна критика, що межує з психологічним насиллям, не кажучи вже про насилля фізичне, ізоляція або вимушеність перебувати довго в одному просторі, розділ ролей на суб’єкт-об’єкт у стосунках. Що з цього теж норма, а що - ні?


Організатор: Міжнародний книжковий фестиваль Book Space