Емма Антонюк

Журналістка, феміністка, співавторка книжки "Фемінізм і місто".

Takes part in:

Day 1

03 September 2021

17:00 - 17:45

Add to your calendar
Павільйон фокусної теми "Нова близькість"
Нова близькість

Говорити відверто про незручні речі

Participants: Емма АнтонюкАнжела ЄременкоІрена Карпа

Moderator: Ярослава Кравченко

Близькість вимірюється не лише відстанями, а й можливістю ділитися інтимним та торкатися найпотаємніших тем. Призупинення активного соціального життя призвело до того, що ми все частіше почали виносити на публіку приватне. Всі пам’ятають відео Ентоні Хопкінса з його котом, Наталі Портман у ліжку з рушником на голові або ж Шерон Стоун без макіяжу під час карантину.


Чи варто таким ділитися? Про що можна говорити, а про що ні? Які теми дарма табуйовані та незручні? Вибір сексуальних партнерів, критика або ж схвалення інституту сім’ї, фізичні особливості жінок та чоловіків, токсичність щодо себе та інших – про ці та інші незручні відверті теми, а також тенденцію їх зачіпати, послухаємо на дискусії з Іреною Карпою, Анжелою Єременко та Еммою Антонюк під пильним супроводом Ярослави Кравченко.


Організатор: Міжнародний книжковий фестиваль Book Space

Day 2

04 September 2021

19:00 - 19:45

Add to your calendar
Павільйон інновацій "Бібліотека ХХІ"
Видавнича програма

Презентація коміксу "Фемінізм і Місто"

Participants: Емма Антонюк

Це історії про життя жінок, розказані з відвертістю та великою любов’ю.


Якщо усі охочі розповісти жінкам, як їм жити, вишикуються в рядочок, вийде стрій, довший за Китайську стіну. Ви побачите зріз суспільства: від політиків-сексистів та пластичних хірургів до голлівудських режисерів і продавців декоративної косметики. Замикатиме цю чергу нетверезий сусід, який зможе вимовити лише непевне «киць-киць». В цього мальопису доволі товста обкладинка та тонкий гумор, щоби добряче дати по голові кожному, хто вказує жінкам, ким бути і про що мріяти.


Організатор: Міжнародний книжковий фестиваль Book Space