Оксана Хмельовська

Журналістка, культурна менеджерка, співзасновниця та головна редакторка культурно-видавничого проєкту "Читомо", кураторка програм із професійного розвитку Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал".

Takes part in:

Day 2

04 September 2021

13:00 - 13:45

Add to your calendar
Павільйон інновацій "Бібліотека ХХІ"
Бібліотека ХХІ

Як виховати нового читача і якими є перспективи читання?

Participants: Ірина БатуревичДмитро КрапивенкоТаня Стус

Moderator: Оксана Хмельовська

Останнім часом виходить все більше досліджень та книжок із рекомендаціями щодо читання, переосмисленням його місця в сучасному світі та ролі в майбутньому: "Як виховати читача", "Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки» та інші.


Які перспективи читання в суспільстві майбутнього та якими будуть наслідки нечитання? Про дослідження в цій галузі, розвиток та зміну наративів, форматів та технологій і чи може паперова книжка бути інноваційним продуктом - про все це поговоримо під час дискусії за модерацією Оксани Хмельовської.


Організатор: Міжнародний книжковий фестиваль Book Space

18:00 - 18:45

Add to your calendar
Павільйон інновацій "Бібліотека ХХІ"
Професійна програма

Інновативний підхід у часописах минулого століття

Participants: Олександр МимрукОксана Хмельовська

Презентація другої частини проєкту "Екземпляри ХХ. Літературно-мистецька періодика ХХ століття".


Чому у 20-х роках український та україномовний журнал про кіно та кіноіндустрію став бестселером і виходив накладом у 30 тисяч примірників, і чому досі йому немає аналогів? Як «Нова генерація» знайомила українських читачів із ідеями експресіанізму й Баухазом? Який часопис утвердив в українській літературі право на фантастику, детектив і репортаж? І власне, навіщо досліджувати друковану періодику минулого століття сьогодні, коли все найцікавіше давно в онлайні? Чи не все?


Організатор: культурно-видавничий проєкт "Читомо", за підтримки УКФ

Day 3

05 September 2021

14:00 - 14:45

Add to your calendar
Павільйон інновацій "Бібліотека ХХІ"
Професійна програма

#ДочекалисяКнижкового: нові виклики, нові формати близькості

Participants: Юлія КозловецьТаня РодіоноваОксана Хмельовська

Як, попри карантинні обмеження, перенесення, зміни та непевності, провести книжкову подію міжнародного рівня? Особливості підготовки Х Ювілейного Книжкового Арсеналу в умовах пандемії, нові виклики, лайфхаки і факапи, вдалі рішення та непопулярні кроки, а також нові стратегії, новий інструментарій та формати роботи з професійними аудиторіями, що стали успішними саме у кризові часи.


Організатор: Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"