Галина Вдовиченко

Українська письменниця, журналістка. Авторка прози для дорослих та дітей; упорядниця та учасниця колективних літературних збірок.

Takes part in:

Day 2

04 September 2021

14:00 - 14:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

36 і 6 котів рушають на допомогу!

Participants: Галина Вдовиченко

Moderator: Ольга Купріян

У новій історії знайомий читачам хвостатий гурт створює справжню котячу рятувальну службу. Однак команда Котів-рятувальників потрапляє в ситуацію, коли їм самим необхідна допомога. Їхня репутація – під загрозою, а в декого з котів – і життя.


Вміння захистити себе та знайти підтримку – дуже важливі предмети у школі життя. Як розпізнати небезпеку та правильно на неї зреагувати? Як правильно надавати першу допомогу? Разом з авторкою та непосидючими котами будемо вчитися швидко реагувати на різні життєві ситуації, влаштуємо театралізоване дійство та станемо справжніми рятувальниками, яким все під силу!


Організатор: Видавництво Старого Лева

15:00 - 15:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

Учасники-письменники відповідають на підступні питання від ведучої, глядачі оцінюють відповіді, перемагає найсмішніший.


Організатор: простір української дитячої книги "Барабука"

18:00 - 18:45

Add to your calendar
Павільйон фокусної теми "Нова близькість"
Нова близькість

Презентація проєкту "30 років. Культура"

Participants: Мирослава БарчукГалина ВдовиченкоТарас Лютий

Moderator: Богдана Неборак

Як змінилася українська культура за роки незалежності? Чи вдалося нам заповнити всі лакуни, витворені на мапі української культури в радянські часи? В які роки наша культура переживала розквіт, а в які – застій, і чому?


З нагоди 30-річчя Незалежності, Український ПЕН та журнал літературного репортажу Reporters уклали список 30 найбільш знакових, резонансних і впливових культурних подій за останні 30 років. Їх визначили автори ПЕН – письменники, журналісти, науковці, культурні менеджери, перекладачі, мистецтвознавці. Цей список у жодному разі не є каноном, радше – запрошенням до дискусії, яку продовжує фестиваль Book Space.Організатори: Український ПЕН, журнал літературного репортажу Reporters

Day 3

05 September 2021

12:00 - 12:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

Як читати з дітьми, як читати, як діти. Веселі Е-е-есторії Екскаватора Еки

Participants: Вікторія АмелінаОлена Стяжкіна

Moderator: Галина Вдовиченко

Розмова з письменницями Вікторією Амеліною та Оленою Стяжкіною про те, як читати книжки з дітьми і для дітей. Письменниці діляться із батьками порадами, як проводити час за читанням зі своїми дітьми, а найменшим читачам Вікторія Амеліна розповідає про книжку “Е-е-есторії екскаватора Еки” та її головного героя.


Організатор: Видавництво Старого Лева

17:00 - 17:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

Як захистити тварин? Про марш, ведмедів та цирки без тварин

Participants: Євгенія Завалій

Moderator: Галина Вдовиченко

5 вересня проведуть Всеукраїнський марш за тварин, на якому закликатимуть захищати права тварин і рятувати їх від жорстокого поводження.


В цій події поговоримо з Євгенією Завалій, авторкою книжки "Місія "Порятунок": ведмеді" - про те, від кого й чому треба рятувати тварин та як це робити вже зараз.


Організатор: Видавництво Старого Лева