Аліна Штефан

Українська дитяча авторка, журналістка, книжкова оглядачка.

Takes part in:

Day 2

04 September 2021

Діти у всі віки фантазували, вигадували, грали у щось, що не відповідає реальності навколо. Потім додалися книжки, потім телебачення, фільми і серіали, зараз - соцмережі та відеоігри.


Чому діти хочуть пірнати у найбільш нереальні світи - фентезі і космічну фантастику? Що любителям фантастичного можуть запропонувати українські видавці та письменники?


Організатори: Міжнародний книжковий фестиваль Book Space, простір української дитячої книги "Барабука", видавництво АССА

Day 3

05 September 2021

13:00 - 13:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

Зустріч-читання з письменницями, авторками збірника перероблених на новий лад казок “Котигорошка”. Гра з гостями: перероби казку.


Організатор: простір української дитячої книги "Барабука"

14:00 - 14:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

Презентація книжки "Лу-ветеринарка"

Participants: Аліна Штефан

Moderator: Жанна Капшук

"Лу-ветеринарка" – історія про сучасних дітей та дорослих. Головні герої – 11-річні дівчинка й хлопчик, які дуже люблять тварин і влаштовуються волонтерити помічниками у ветеринарну клініку. Книжка художня, але містить багато цікавої пізнавальної інформації про різних тварин, порушує питання відповідальності за тварин і догляду за ними, їхньої свободи та безпеки, ролі людини в захисті та піклуванні про тварин, розвитку ветеринарії тощо.


Організатор: видавництво #книголав