Микола Скиба

Лектор, експерт зі стратегічного управління, консалтингу та впровадження інновацій у сферах освіти, культури і креативних індустрій. 2012 – 2017 – директор ГО «Агенція культурних стратегій»; ментор CreativemanagmentCamp; експерт у програмі ЄC «Культура і креативність», розробник концепції вимірювання креативного потенціалу міст у проекті «Код міста»; розробник концепції Центру живої науки; засновник платформи Next Generation Business School.

З 2017 – експерт з питань освіти аналітичного центру «Український інститут майбутнього». Близько сотні публікацій на теми освіти та інновацій, серед них – книжка «Освіта для турбулентного світу» (2017). Співавтор онлайн-курсу «Креативне мислення» на vumonline.ua: куратор тематичного кластеру «Освіта» на Форумі видавців у Львові, розробник сценаріїв розвитку освіти у 2018 році. На фестивалі прочитає лекцію про трансформацію університетів в майбутньому та нові принципи навчання.

Бере участь у подіях:

День перший

21 червня 2019

16:00 - 17:00

Додати до календаря
Нові форми життя

Перевинайти університет. Вища освіта в епоху безперевного навчання

Учасники: Микола Скиба

Класичний університет – дитя секуляризації розуму. Довгий час він залишався зосередженням найвищих інтелектуальних досягнень, осередком раціональності, розплідником еліти. Однак цифрова турбулентна доба змінює усталені конвенції. Сучасні університети світового класу знаходять своє місце у VUCA-нічному ландшафту, а деякі з них ще й активно творять цей ландшафт. Як їм це вдається? Як їм вдалося перевинайти себе? І чи зможуть це зробити бодай з десяток українських «вишів»? На ці питання в своїй лекції спробує відповісти експерт із питань освіти незалежного аналітичного центру «Український інститут майбутнього» Микола Скиба.