Остап Українець

Письменник та перекладач.

Takes part in:

Day 1

03 September 2021

18:00 - 18:45

Add to your calendar
Дитяча та підліткова програма

"Коти-вояки". 5 років в Україні

Participants: Катерина ДудкаОстап Українець

Moderator: Тетяна Левченко

Святкування ювілею "Котів-вояків". Море сюрпризів та несподіванок. Презентація нової книжки. Буде долучений віртуальний формат.


Організатор: видавництво АССА

Day 2

04 September 2021

18:00 - 18:45

Add to your calendar
Видавнича програма

Презентація роману "Дискордія"

Participants: Остап Українець

Moderator: Євген Лір

На шляху розвитку української літератури на зламі епох, у складних умовах виборювання Україною справжньої незалежності, підтримка українських авторів постає з небаченою актуальністю. Події нового роману Остапа Українця розгортаються на тлі Весни народів (1848-1849 роки). Українці у складі Австрійської імперії мусять обирати - об'єднатися з поляками проти імперії чи своїми силами боротися за самостійність. Порушуючи питання української державності, автор намагається звернути увагу на помилки минулого, щоби не допустити їхнього повторення.


Організатор: видавництво "Фабула"

Діти у всі віки фантазували, вигадували, грали у щось, що не відповідає реальності навколо. Потім додалися книжки, потім телебачення, фільми і серіали, зараз - соцмережі та відеоігри.


Чому діти хочуть пірнати у найбільш нереальні світи - фентезі і космічну фантастику? Що любителям фантастичного можуть запропонувати українські видавці та письменники?


Організатори: Міжнародний книжковий фестиваль Book Space, простір української дитячої книги "Барабука", видавництво АССА