Володимир Арєнєв

Український письменник, автор трьох десятків книжок. Його твори видавалися українською, англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, російською, словацькою, французькою мовами. Лавреат численних міжнародних премій. Також працює як редактор-укладач міжнародних антологій, веде курси письменницької майстерності для дорослих та підлітків. У 2014 році на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні був визнаний найкращим автором фантастики для юних читачів.

Бере участь у подіях:

День перший

28 вересня 2018

17:00 - 18:00

Додати до календаря
Mediaprostir, велика зала
Дитяча програма

Презентація книги Роберта М. Зоннтаґа "Сканери"

Учасники: Роберт М. Зоннтаґ

Модератор: Володимир Арєнєв

Зникли усі друковані книги, журнали, газети. Усе відскановано, усе оцифровано. Проте існує підпільна Книжкова гільдія, де колишні бібліотекарі, письменники та видавці ведуть свою боротьбу проти монополії цифрового концерну. Таким зображений світ майбутнього у «Сканерах» — молодіжному романі-антиутопії німецького письменника Мартіна Шойбле, опублікованому в 2013 році під псевдонімом Роберт М. Зоннтаґ. Роман перекладено українською, російською, іспанською та китайською мовами.

День другий

29 вересня 2018

17:00 - 18:00

Додати до календаря
Дитяча програма

Панельна дискусія «Чи не час фентезі подорослішати? Межа між підлітковим та дорослим читанням у розважальних творах. А також відьми, дракони та песиголовці в сучасному мегаполісі!»

Учасники: Володимир АрєнєвСергій ЛегезаНаталія Матолінець, Євген Лір

18:30 - 20:00

Додати до календаря
Mediaprostir, велика зала
Програма "Трансформації"

Сім практичних порад молодому автору

Учасники: Володимир Арєнєв

Останніми роками українські видавництва дедалі більше уваги звертають на молодих авторів, шукають нові імена – й водночас жаліються на те, що романи, які надходять до редакцій, незрілі, слабкі. В чому проблема? Яких типових помилок припускаються молоді автори? І як із цими помилками боротися? Про це на семінарі-інтенсиві розповість письменник, редактор і сценарист Володимир Арєнєв.