Анастасія Євдокимова

Вчителька української мови та літератури. Двічі робила власну кураторську програму в рамках Книжкового Арсеналу, 4 роки курувала літературну програму ГОГОЛЬFEST, працювала у видавничій сфері, зокрема «Смолоскипі» та «Основах», була в команді організаторів понад 10 фестивалів, писала статті про літературу та медіа. Авторка проекту «Освіторія».

Бере участь у подіях:

День перший

21 червня 2019

18:30 - 19:30

Додати до календаря
Нові форми життя

Децентралізація: як фестивальна культура поширюється в регіони?

Учасники: Юка ГавриловаАнастасія ЄвдокимоваІрина Славінська

Модератор: Вікторія Наріжна

День другий

22 червня 2019

17:30 - 18:30

Додати до календаря
Дитяча програма

Учительський лайфхак: як перетворити вивчення літератури на захопливу пригоду (майстерка для батьків та викладачів)

Учасники: Анастасія Євдокимова

Анастасія Євдокимова – учителька української мови та літератури Новопечерської школи, кураторка освітньої програми «Startup» на «Гоголь-fest» та координаторка поетичної сцени Книжкового Арсеналу. 

Чи так страшна українська класична література, як про неї розповідають старі підручники? Чи все ж можливо перетворити її вивчення у захопливу пригоду? Анастасія Євдокимова розкаже про свій викладацький досвід, «нову школу» та поділиться практичними порадами.

День третій

23 червня 2019

14:00 - 15:00

Додати до календаря
Книжки майбутнього

Прикладна літ-футорологія: на які книжки варто очікувати в найближчому майбутньому?

Учасники: Анастасія Євдокимова

16:00 - 17:00

Додати до календаря
Дитяча програма

Що таке підліткова література і чи є вона в Україні: відкрита розмова видавців і підлітків

Учасники: Катерина АндрійчукІгор ЗарудкоЮлія КоноплянаТетяна ЛевченкоСергій ЛегезаЮлія МурашоваКатерина ТуранськаСофія ТуранськаЛідія Яцкова

Модератор: Анастасія Євдокимова

Підліткова література – це література для підлітків і про підлітків. Найчастіше дорослі визначають, що треба читати підліткам, як книжки писати, які книжки видавати. 

Давайте послухаємо самих підлітків про те, які книжки їм потрібні і чи є взагалі підліткова література в Україні. І дамо видавцям можливість щось на це відповісти.

Серед гостей є представники підліткового журі конкурсу “Навиворіт”, але хочемо почути думки місцевих читачів, тому запрошуємо на дискусію всіх підлітків.