Євген Гендін

Євген Гендін про себе: «Автор і музичний керівник Кабаре «Весёлый песецЪ» (Театр «КВН ДГУ»). Блогер. Позаштатний радник мера Дніпра з культури. Заслужений діяч мистецтв України. Чоловік дружини, батько двох синів. Живе у Дніпрі (місті)»

Бере участь у подіях:

День третій

23 червня 2019

17:00 - 18:00

Додати до календаря
Майбутні книжки

Майбутні книжки. Читає Зоя Казанжи

Учасники: Зоя Казанжи

Модератор: Євген Гендін

«Майбутні книжки» – спецпрограма фестивалю «Book Space – 2019», в межах якої відомі поети й письменники діляться з аудиторією текстами, які тільки готуються до публікації, а може, поки навіть і не дописані. На цій зустрічі завісу над майбутніми книжками привідкриє Зоя Казанжи.

20:00 - 21:00

Додати до календаря
Видавнича програма

Презентація книги Євгена Гендіна «#хужечемпоэзиялучшечемх@йня» (з ілюстраціями Олександра Ройтбурда)

Учасники: Євген ГендінОлександр Красовицький

Модератор: Вікторія Наріжна

У цієї книжки не може бути іншої назви. Ну – ніяк. Це найточніша назва, й інших слів просто не існує. Так говорить автор. Який, до речі, не збирався видавати книжку. Та ще з малюнками самого Ройтбурда. Він просто викладав у ФБ те, що йому спадало на думку. І іноді це чомусь було римованим. Викладав із самоіронічним хештегом #хужечемпоэзиялучшечемх@йня. Довикладався...

Автор говорить, що добре знає, що таке Поезія і що таке Х@йня, і що це – гірше, ніж перше, і краще, ніж друге. Він – автор, він так бачить. До речі, поки книжка була в роботі, автор встиг стати цілим Заслуженим діячем мистецтв України. Але все одно − назву книжки ніяк не можна змінити. Це було б нечесно.