Сергій Алієв

Графік, живописець, скульптор. Працював у 1978 – 1980 рр. художником-оформлювачем на Дніпропетровському трубопрокатному заводі ім. Карла Лібкнехта. Закінчив Московський поліграфічний інститут (1988). Відзначений премією ім. В. Підмогильного (2006). Працює в кількох жанрах – дизайн книги, станкова графіка (гравюра на дереві), живопис, скульптура (в камені, залізі, дереві), фотографія.

Бере участь у подіях:

День перший

21 червня 2019

20:00 - 21:00

Додати до календаря
Видавнича програма

Презентація книги поета Максима Бородіна та художника Сергія Алієва-Ковики «Хто не заховався»

Учасники: Сергій АлієвМаксим БородінОльга Вінниченко

Модератор: Олесь Барліг

Що ви можете сказати, якщо все вже сказано до вас? Поєднання віршів та малюнків під однією стріхою – це знак, що світ належить птахам та хмарам. Поет та художник – дві постаті, які в сучасному місті шукають підтримки від людей та янголів. Міст через прірву, повітряна куля, яка відносить нас до часу – ознака безкінечності, ознака міфу. Якось Будда сказав, що наші вагання важливіші за нашу мету. Шлях долає той, хто ніколи не знає, що його чекає. План всесвіту в імпровізації, як план Чарлі Паркера в душі.

Так і в цій книжці нірвана балансує між уявним та реальним, між хаосом та поезією. «Алілуйя, душа!» – написано на сторінці 456 в правому кутку твого подиху.