Марчин Скрабка

Польський фахівець із нових технологій та гейміфікації. Засновник компанії «Good Books Consulting», яка допомагає видавцям, бібліотекарям, авторам та іншим учасникам видавничої та освітньої індустрій покращувати свої результати за рахунок активнішого та ефективнішого використання нових технологій. На фестивалі заплановано лекцію Марчина Скрабки про те, як гейміфікація книжок може стати потужним інструментом приваблення молодої аудиторії до читання, а також воркшоп, на якому видавці, бібліотекарі, викладачі, автори та загалом усі бажаючи зможуть безпосередньо навчитися перетворювати книжку на мобільну гру.

Бере участь у подіях:

День перший

21 червня 2019

19:30 - 21:00

Додати до календаря
Книжки майбутнього

Гейміфікація книжок на смартфонах як спосіб залучення покоління Y i Z до читання

Учасники: Божена КорольМарчин Скрабка

Польська компанія «Good Books Consulting» допомагає видавцям, бібліотекарям, авторам та іншим учасникам видавничої та освітньої індустрій покращувати свої результати за рахунок активнішого та ефективнішого використання нових технологій. На фестивалі Book Space фахівці компанії Марчін Скрабка та Божена Король прочитають лекцію про те, як використати мобільну гру на кшталт PokemonGo та її елементи в анімації, читанні, культурі та освіті.

Як використати потенціал ігор на практиці і заразити своєю креативністю молодь? Покоління Y i Z кидає виклик – а ви готові його прийняти?

Лекція буде цікавою для активістів, бібліотекарів, вчителів, видавців, авторів та аніматорів культури.

День другий

22 червня 2019

10:00 - 13:00

Додати до календаря
Книжки майбутнього

Воркшоп «Як перетворити книгу на гру на кшталт Pokemon Go? Гейміфікація літератури на практиці»

Учасники: Божена КорольМарчин Скрабка

В продовження лекції про гейміфікацію як спосіб залучити аудиторію поколінь Y та Z гості з Польщі проведуть воркшоп, де разом із бажаючими покроково перетворять фрагмент літературного твору на гру. Увага: кількість учасників обмежена! Для участі у воркшопі необхідні ноутбук і смартфон.