Букмоль

Інтернет-ресурс “Букмоль” був створений як віртуальний путівник літературним життям для батьків, дітей та усіх-усіх небайдужих й охочих до читання. На сторінках цього сайту учасники проекту розповідають усе, що знають про сучасну та класичну дитячу літературу, про вже майже-дорослі книжки для підлітків і яскраві книжки-картинки для малюків. Тут можна знайти цікаві історії та факти про дитячих авторів та художників-ілюстраторів, про визначні місця і важливі події літературного життя України та світу. «Букмоль» також є авторами проекту «Читаймо дітям уголос!» Це культурно-соціальний проект, покликаний популяризувати читання серед дітей, підлітків і дорослих. В рамках його проходять лекції та семінари для батьків, серія освітніх статей, різноманітні літературні зустрічі, а також заснована перша в Україні мережа безкоштовних дитячих літклубів, об’єднаних спільною назвою “Букмоль”.

Бере участь у подіях:

День другий

29 вересня 2018

12:30 - 13:30

Додати до календаря
Дитяча програма

Читання від Букмолі: "Сем та Дейв копають яму"

Учасники: Букмоль

Букмоль запрошує маленьких книголюбів і книголюбок на пошуки скарбів разом із Семом і Дейвом — головними героями дотепної, філософської та безмежно симпатичної книжки-картинки «Сем та Дейв копають яму», створеної знаменитим творчим тандемом Мака Бернетта та Джона Классена. Одного дня Сем із Дейвом вийшли на прогулянку та вирішили викопати яму. Вони копали, копали, копали, копали… Навіщо? Відповідь на це та інші важливі запитання дізнаємося на інтерактивному читанні книжки в українському перекладі від Букмолі, а після читання й обговорення на дітей очікує майстер-клас за мотивами цієї історії, що допоможе креативно осмислити та переосмислити почуте.

День третій

30 вересня 2018

12:00 - 13:00

Додати до календаря
Дитяча програма

Читання від Букмолі: "Дорога додому"

Учасники: Букмоль

Букмоль запрошує усіх маленьких і великих літературних туристів на інтерактивне читання книжки-картинки «Дорога додому» — дотепної та красивої історії про несподівані мандри реальними та вигаданими світами, про справжню міжпланетну дружбу та відпочинок. Після читання цього фантастичного бестселера, автором якого є відомий в усьому світі дитячий письменник-ілюстратор, лауреат численних премій і один із найулюбленіших авторів дітей з різних куточків нашої планети Олівер Джефферс, ми разом із слухачами влаштуємо не менш фантастичний майстер-клас, під час якого дамо волю своїй уяві та творчо осмислимо почуте та побачене.