Валентин Старостін

Історик. Краєзнавець. Перша любов - місто Дніпро. Інші вподобання - за обставинами. На сьогодні - співробітник КП "Агентство розвитку Дніпра" та модератор сайту "Днепровская городская энциклопедия".

Бере участь у подіях:

День перший

28 вересня 2018

18:30 - 19:30

Додати до календаря
Історична програма

Презентація книги "Дніпро: символ міста. Будинок Хрінникова"

Учасники: Валентин СтаростінОлександр Харлан

Модератор: Михайло Кислов

"Будинок Хрінникова вважається одним із найважливіших історичних об’єктів міста. Ця книга, як і попередні роботи, не надає вичерпної інформації з історії будинку. Вона доповнює попередні дослідження, упорядковує події та факти, що були висвітлені іншими авторами, додає нові відомості, але все одно не розкриває повністью історію «символу міста». Який з образів будинку, старий чи сучасний, є більш актуальним для Дніпра? Можливо цей будинок уособлює у собі ірраціональну складову занадто раціонального духу міста. Також можливо, що він просто гарний?

День третій

30 вересня 2018

16:00 - 17:00

Додати до календаря
Видавнича програма

Презентація книги Валентина Старостіна "Улицы Днепра"

Учасники: Валентин Старостін

Четыре прогулки по Днепру… Много это или мало? Для города-миллионника с двумя с половиной тысячами улиц – вроде бы не много. Для города, привыкшего считать себя «вечно молодым», – более чем достаточно. Оценивать можно по-разному. В любом случае, это четыре неспешные пешие прогулки, каждая из которых даст возможность увлекательно провести день в Днепре. Всего четыре дня – и вы узнаете город с несколько необычной стороны… Конечно, нам удалось бросить лишь беглый взгляд на топонимическую историю Днепра, хотя что-то в книге описано достаточно полно, а что-то, к сожалению, осталось вне поля зрения. Ну и, безусловно, чего-то мы еще просто пока не знаем. Так что рассказ наш на этом не заканчивается, как, собственно, не заканчивается и история самого города.