Дарка Озерна

Медична і наукова журналістка, біологиня та популяризаторка здорового способу життя, авторка книжки "Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя".

Пише колонки для таких видань, як "BBC Україна", "Український тиждень", "Повага" і "Ногибоги". Входить до комунікаційної команди Уляни Супрун та веде програми про здоров'я і науку на "UA: Радіо Культура" й "Українському радіо".

Бере участь у подіях:

День перший

04 липня 2020

15:15 - 16:00

Додати до календаря

Всім по шапочці з фольги: колекція медичних лякалочок

Учасни_ці: Дарка Озерна

Чіп у лобі, випромінювання вишок 5G, антивакцинатори та адепти пласкої землі...

Двадцять перше століття, розвиток науки і доказової медицини, доступність інформації насправді не призвело до настання Доби Розуму та Освіченості.

Інструкції з миття рук перетворились на хітові меми в інтернеті, а судячи з того, як деякі люди носять захисні маски, можна проводити майстер-класи з роз'яснення назв частин обличчя.

Інстаграм взагалі наплодив нам небезпечну кількість "нутриціологів" та "експертів з експертності", і ми можемо бачити, як в гонитві за "виганянням паразитів" та "оздоровленням" люди здатні поїдати корінці й речовини взагалі невідомого походження.

Які шляхи донесення правильної інформації, як боротися з невіглаством (і чи варто взагалі?), як позбавитись неврозу гонитви за "ідеальністю" і почати нарешті смакувати життя? 

Про це ми будемо говорити з медичною і науковою журналісткою, біологинею та популяризаторкою здорового способу життя, авторкою книжки "Ви це зможете" Даркою Озерною. Вона прочитає нам лекцію, а потім ви зможете задати авторці наболілі питання.