Анастасія Євдокимова

Вчителька літератури Всеукраїнської школи онлайн, керівниця відділу промоції читання Українського інституту книги, кураторка освітньої програми «Гімназія» фестивалів Гогольfest.

Бере участь у подіях:

День перший

04 липня 2020

16:30 - 17:15

Додати до календаря

Онлайн школа: враження і можливості

Учасни_ці: Олена Масалітіна, Сергій Колебошин

Модератор_ка: Анастасія Євдокимова

Утопічна ідея про дистанційне навчання застала нас всіх зненацька. 

Пандемія коронавірусу поставила в однаково непідготовлені умови як вчителів, так і учнів.

Ці останні місяці ми отримали чимало відкриттів, бо завіса шкільного життя раптом відкрилася і показала вповні свої проблеми. Багато батьків були шоковані тим, "що ж там насправді викладають", мережа обурювалась непідготовленими вчителями на "Всеукраїнській школі онлайн", а найбільше стресують учні, для яких шкільне життя проникло і в затишний гаджетний світ.

Чи буде колись українська школа готова до сучасних викликів? Які можливості онлайн-освіти не були використані вповні і чому? Що нам готує (або ні) МОН на наступний навчальний рік? Де брати розумних, компетентних і підготовлених вчителів?

День другий

05 липня 2020

16:00 - 16:30

Додати до календаря

Презентація проєкту каталогу Українського інституту книги Illustrators From Ukraine

Учасни_ці: Олег ГрищенкоАнна ТретякМарія Шубчик

Модератор_ка: Анастасія Євдокимова

Під час презентації керівниця відділу промоції читання Українського інституту книги Анастасія Євдокимова та експерт_ки каталогу розкажуть про проєкт, світові та українські тенденції в дитячій ілюстрації, а також про можливості представлення українських ілюстраторів у міжнародному контексті.