Григорій Семенчук

Український поет, публіцист, музикант, культурний діяч. Співкоординатор літературного формування «Західний Фронт Молодої Поезії». Учасник багатьох літературних фестивалів і перфоменсів.Має численні публікації в пресі та інтернет-часописах. У 2012 році було представлено дебютну поетичну книгу автора «Внутрішній джихад» (видавництво Meridian Czernowitz), а у 2015 – другу поетичну збірку «MORE віршів і пісень» («Видавництво Старого Лева»).Вірші перекладались німецькою, французькою, англійською, польською, російською та білоруською мовами [1]. Співупорядник україно-австралійської поетичної антології «AU\UA» (разом з Лесом Віксом і Юрієм Завадським).

Директор фестивалю “Місяць авторських читань у Львові” (з 2015 року)

Разом з Юрком Іздриком започаткував музичнйи гурт «DRUMТИАТР». В 2018 році Семенчук створив сольний проект BRAT, із яким видав альбом і EP.

Бере участь у подіях:

День перший

21 червня 2019

21:00 - 22:30

Додати до календаря
Музична програма

DRUMТИАТР

Учасники: Сергій ЛебідьГригорій Семенчук

DRUMТИАТР – це синтез електронної музики, живих інструментів і текстів. Тут і гострі соціальні теми, і безтурботне веселе indie, басовий dub і індустріальний trip-hop у супроводі гітари і того, що дорогою добрі люди подарували.

Проект був започаткований у 2010 році. За традиційними жанровими ознаками DRUMТИАТР балансує на межі різних стилів і жанрів, проте музиканти називають свій стиль DECLAMATION ELECTRO-PUNK, наголошуючи на тому, що DRUMТИАТР – єдина в світі група, яка повністю відмовилася від репетицій, а тому кожен їхній виступ – завжди і гарантовано унікальний.

DRUMТИАТР – це Юрій Іздрик (вокал, синтезатори), Григорій Семенчук (вокал, електроніка, гітара) та Сергій Лебідь (перкусія)