Дмитро Томчук

Український бізнесмен, популярний блогер. Співзасновник і бенефіціар компаній «НВП Енергомир», фірми «Оріс», ЮК «Томчук і партнери» (юридична агенція в партнерстві з дружиною).У 2014 році разом із Дмитром Вишневим створив інвестиційну компанія «Fison», для розміщення вкладів від приватних осіб в проекти сфери інтернет-комерції, збору і аналізу даних.Є ініціатором стартапів DataProm, DataScoring, DataTrading.

Бере участь в семінарах та обговореннях як експерт з економіки, фондового ринку та електронної комерції. На фестивалі презентує свою книжку «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена».

Бере участь у подіях:

День перший

21 червня 2019

19:00 - 20:00

Додати до календаря
Дитяча програма

Я – майбутнє. Екологія, політика, економіка для дітей

Учасники: Лариса ДенисенкоГалина ТкачукДмитро Томчук

Модератор: Алла Рибіцька

Поговоримо про те, чому дитині варто розуміти, що таке екологія і як вже зараз ми рятуємо планету, для чого пояснювати основи політики й навіщо розуміти функціонування своєї держави, а також допомогти не боятися грошей і економічних термінів.

День другий

22 червня 2019

14:00 - 15:00

Додати до календаря
Видавнича програма

Бізнес-розмова «Уроки українського бізнесу» з нагоди виходу книжки Дмитра Томчука «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена»

Учасники: Дмитро Томчук

Модератор: Антон Мартинов

Розмова модератора з автором книжки «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена» дніпровським підприємцем Дмитром Томчуком про те, чим унікальна історія українського бізнесу, які практичні уроки дає український бізнес, чи відрізняються ці уроки від класичних бізнес-кейсів і якими рисами має володіти підприємець.